Транспортні системиМи розробляємо, виготовляємо та монтуємо транспортні системи різних видів та складності.
Транспортyні системи є важливою складовою ринкової інфраструктури для виробництва будь-якої продукції. 
Сучасне обладнання та технологічні рішення дають можливість розробляти та встановлюсати інтелктуальні транспортні системи з усіма необхідними функціями та максимально задовільнивши Замовника та спростивши роботу персоналу, або, максимально мінімізувавши втручання людського фактора у процес виробництва. 
Металеві констрінції є основою для якісної транспортної системи та є вагомим фактором довговічності обладнання. 

Послуги

Транспортні лінії

Транспортні лінії - це автоматизовані металеві конструкції, що включають групу устаткування та машин, які мають спільний механізм керування. Зазвичай вони автоматично виконують в технологічній послідовності цикл операцій з просуванням різноманітних деталей, напівфабрикатів, чи готової продукції виробів по виробничій лінії від початкової точки виробництва до готового виробу.  
Розрізняють наступні види транспортних ліній: прямі, похилі, поворотні, переносні, віртикальні, підвісні та змішаного типу.
Наші спеціалісти проектують, виготовляють та встановлюють індивідуальні рішення під особливості кожного виробничого заводу чи підприємства.

Транспортери підвісні

Для переміщення різних вантажів, продуктів, елементів чи напівфабрикатів існують різні види транспортерів. Підвісні транспортери мають ряд переваг, одна з яких є економія місця у виробничому цеху, також це є надійне рішення, яке забезпечує високу продуктивність, а отже позитивно позначиться на економічному ефекті.
Виготовлені та встановлені нашою компанією конвеєрні системи є надійні в роботі, прості в експлуатації і при проведенні монтажних робіт, відповідають всім вимогам технологічного процесу. Багато замовників стикаються з проблемою автоматизації технологічних процесів. Ми розробляємо і застосовуємо різноманітну автоматику для шаф і пультів керування, програмне забезпечення для автоматизації роботи обладнання.

ТРАНСПОРТЕРИ ЛАНЦЮГОВІ

Ланцюговий транспортер являє собою конвеєр головним елементом якого є ланцюги. Здебільшого такого типу конвеєри використовують для вантажних виробничих заводів та цехів. Наприклад, на виробництвах цегли, дерева, палет з середніми і високим навантаженнями (від 500кг/м2), зернових культур і т.п.
Як тяговий механізм в ланцюгових транспортерах може використовуватися, як стандартний роликовий ланцюг з одним або кількома рядами, так і спеціальні ланцюги. Ланцюг транспортеру виконується із спеціальної сталі для забезпечення довготривалої і безперебійної роботи.

Транспортери стрічкові

Цей пристрій складається з полотна (замкнутому стрічки) на якій розміщуються деталі, напівфабрикати, продукти та обладнано тягачем вантажу. Дані транспортери призначені для безперервної та точної роботи обладнання на виробничому цеху.

Стрічка приводиться у рух силою тертя між нею та приводним барабаном, опирається по всій довжині на стаціонарні роликові опори.

Стрічкові конвеєри за конструкцією поділяють на вибійні, відвальні, передавальні і стаціонарні магістральні. Вони є складовою частиною ланцюгових екскаваторів, відвалоутворювачів, транспортно-відвальних мостів, перевантажувачів.

Cистеми автоматизації

Основними елементами системи є:

- пристрої керування;
- пристрої візуалізації процесу;
- виконавчі механізми;
- пристрої збору інформації;
- засоби передачі інформації;
- пристрої захисту;
- елементи кріплення.

Ми розробляємо, програмуємо, монтуємо та модернізуємо автоматичні системи різного виду складності від простих (керування одним механізмом), до складних (які поєднують в собі різні напрямки діяльності, та працюють без втручання оператора). Особливістю наших систем є надійність та простота в обслуговуванні.

Накопичувальні столи

Будь-яке виробниче підприємство не може обійтися без накопичувального столу. Його призначення - це накопичення деталей, тари, продукції, упаковки перед складанням, пакуванням, або для подальшого транспортування між лініями, чи цехами.

Основою такого столу є здебільшого металевий міцний каркас, накопичувальний дисковий стіл. Важливою характеристикою даного столу є можливість регулювання під потреби виробничої лінії.

Накопичувальна функція столу полягає у зберіганні надлишкових деталей, напівфабрикатів, продукції на акумуляційних столах не зупиняючи роботу всієї лінії. Правильно налаштувавши лінію з’являється можливість синхронізувати обладнання з різною продуктивністю виробничої лінії.