Автоматизація

процесів виробництва

Промислова автоматизація

Ми працюємо в індустрії 4.0, бачення якої полягає в тому, що в майбутньому промислові підприємства будуватимуть глобальні мережі для підключення своїх машин, заводів і складських приміщень як кібер-фізичних систем, які інтелектуально з'єднуватимуться та керуватимуть іншим шляхом обміну інформацією, що запускає дії.

Промисловість 4.0 підтримує децентралізацію, яка дозволяє різним системам розумної фабрики приймати рішення автономно, не відхиляючись від шляху до єдиної, кінцевої організаційної мети.

Зусилля, які ми спрямовуємо максимально зосереджені  на тому, щоб зробити все в реальному часі, все необхідне, щоб виробничий процес збирав дані, а  зворотний зв'язок і моніторинг процесів також досягався в реальному часі.

Широкий спектр послуг, по автоматизації виробничих процесів включає:  програмування промислових контролерів  PLC, панелей керування верстатами HMI, розробка SCADA систем для управління заводом. Пневматика, механіка, гідравліка, електрика, мехатроніка. Розробляємо схеми, модель, прототип, зразок, промислове рішення, індивідуально підходимо до кожного Клієнта.

 

Послуги

Cистеми автоматики

Основними елементами системи є:

- пристрої керування;
- пристрої візуалізації процесу;
- виконавчі механізми;
- пристрої збору інформації;
- засоби передачі інформації;
- пристрої захисту;
- елементи кріплення.

Ми розробляємо, програмуємо, монтуємо та модернізуємо автоматичні системи різного виду складності від простих (керування одним механізмом), до складних (які поєднують в собі різні напрямки діяльності, та працюють без втручання оператора). Особливістю наших систем є надійність та простота в обслуговуванні.

Привідна техніка

Для налаштування алгоритмів роботи двигунами (в залежності від типу двигуна) застосовуємо частотні перетворювачі, плавні пуски та контролери двигуна різних виробників: Siemens, Schneider Electric, Festo, Danfos, Mitsubishi та багато інших.

- маємо великий досвід в проектуванні автоматизованих систем з застосуванням привідної техніки;
- розробляємо нові системи, а також налаштовуємо системи, які вже введені в експлуатацію;
- надаємо сервісну підтримку з обслуговування та моніторингу.

Програмування PLC

Надаємо послугу з програмування двох типів контролерів:
- мікроконтролерів;
- промислових контролерів.

Контролер - мікропроцесорний прилад, який здійснює:
- збір інформації з давачів та інших мікропроцесорних приладів;
- обробку сигналів;
- передачу сигналів на виконавчі механізми;
- передачу сигналів на вищий рівень керування.

Підбираємо та програмуємо контролер, розробляємо програми різної складності (від включення/виключення, до PID регулювання та синхронізації механізмів). Створюємо індивідуальні рішення під замовлення клієнтів.

Програмування HMI

HMI - це прилад з екраном, який дозволяє оператору моніторити стан та здійснювати керування системою. Бувають різних розмірів та конфігурацій, з додатковими клавішами та без них, сенсорні з резистивним або ємнісним екраном.


SCADA системи

SCADA (аббр. від англ. Supervisory Control And Data Acquisition — моніторинг та збір даних) - складний програмний комплекс призначений для збору, обробки та зберігання інформації в режимі реального часу.

SCADA розробляється індивідуально під кожен окремий об'єкт, з притаманними тільки йому особливостями. Об'єктом в даному випадку може виступати, як окрема машина (верстат), лінія, цех, підприємство, так і група підприємств.

Ми працюємо з SCADA різних розробників під різними операційними системами. Наші спеціалісти допоможуть Вам в виборі, встановленні та налаштуванні оптимальної SCADA системи. Підберуть оптимальне "залізо" для системи, та організують роботу диспетчерського пункту.

Система інтернет речей

IoT - wе спосіб моніторити, вимірювати й осмислювати вічний рух світу і все, що ми робимо. Дані, генеровані Інтернетом речей, дадуть змогу глибше досліджувати фізичні зв'язки, поведінку людей і навіть фізичні аспекти нашої планети і всесвіту.

Головною особливістю системи Інтернет речей є те, що вона звертається до даних і аналітики в реальному часі для визначення споживчих преференцій. Виробник, або продавець може швидко здійснити корекцію відповідно до змін продажів і споживання.

Наша компанія має досвід в проектуванні та реалізації проектів моніторингу та керування промисловими об'єктами. Ми займаємось розробкою, встановленням та налаштуванням систем, які дозволяють керувати та слідкувати за об'єктами через web-server, або додатку для мобільного телефону.

Машинний зір

Машинний зір використовує аналіз зображень, щоб вирішувати промислові завдання. Він дозволяє значно підвищити продуктивність і якість продукції, яка виготовляється. Система здатна обробляти не тільки плоскі, але і об'ємні зображення.

Системи технічного зору використовуються для:
- перевірки якості;
- виявлення браку;
- правильного позиціонування деталей;
- сортуванні продукції;
- зчитування штрихкодів (QR-кодів);
- робототехніки.

Застосування даних систем дає можливість:
- підвищити якість виробництва (запобігти потраплянню браку на наступний етап виробництва, або до споживача);
- збільшити швидкість виробництва.

Щити автоматики

IoT - wе спосіб моніторити, вимірювати й осмислювати вічний рух світу і все, що ми робимо. Дані, генеровані Інтернетом речей, дадуть змогу глибше досліджувати фізичні зв'язки, поведінку л

Мехатронні пристрої

Мехатроніка - галузь, що поєднує в собі механіку, гідравліку, пневматику та електроніку. Мехатронний пристрій - прилад, що органічно поєднує в собі вузли з різних систем, з інтелектуальним керуванням.

Наша компанія в складі команди інженерів з механіки, пневматики та гідравліки займається розробкою, виготовленням, монтажем та налаштуванням мехатронних пристроїв.

Ми спроектуємо та виготовимо механізм, який буде відповідати Вашим потребам.

Конвеєрні системи

Маємо великий досвід з проектування та монтажу конвеєрних систем.

Ми впроваджуємо системи різної складності:від одного конвеєра з простим керування з пульта до автоматичних ліній, на яких розміщені елементи перевірки якості, відбракування, завантаження в механізми, та інші, які потрібні для виконання технологічного процесу.

Якщо конвеєрні системи розміщуються на різних рівнях чи поверхах будівлі, ми встановлюємо систему ліфтів, що переміщують продукцію між цими рівнями.

Можемо запропонувати різні варіанти реалізації, та різні схеми керування даними системами.

Пневматичні системи

Пневматика часто використовується на підприємствах.

Переваги пневматичних систем:
- в результаті пошкодження, речовиною викиду є повітря;
- висока швидкість;
- надійність;
- не створюють шуму.

Недоліки: потребують компресорної установки.

В підборі пневмо механізмів потрібно враховувати силу тиску, та витрату повітря.

Наші інженери мають великий досвід від проектування та підбору обладнання, до пусконалагоджувальних робіт, та пошуку несправностей в існуючих системах.

Гідравлічні системи

Гідравлічні системи часто використовуються в промисловості. До переваг відносяться:
- велика сила (в порівнянні з пневматичними системами);
- надійність;
- плавність роботи;
- значний термін експлуатації.

Недоліки:
- можливість протікання;
- наявність маслостанції.

Гідравлічні системи ми розробляємо спільно з надійним партнером NAK.
Наші інженери мають великий досвід від проектування та підбору обладнання, до пусконалагоджувальних робіт, та пошуку несправностей в існуючих системах.

Сервісне обслуговуання автоматизованих виробничих систем

Ми займаємося обслуговуанням не лише об'єкти, чи системи, які ми програмуємо та розробляємо, а й повністю нові об'єкти, тобто, будь-які, на яких реалізовано системи автоматики. Це вчасна перевірка всіх режимів роботи в точу числі і аварійних.
Перевірка коректного зчитування даних, їхньої обробки та архівації, коректна і вчасна передача цих даних з віддалених точок на центральний сервер.

Обслуговування інформаційних мереж. Безперебійного живлення та охолодження щитів керування. Підтримка працездатності PLC, HMI, SCADA, мехатронних пристроїв, IoT, конвеєрів, плавних пусків, частотних перетворювачів, генераторів, систем збудження.

Оновлюємо програмне забезбечення.