Сільське господарство


Обладнання та Послуги

вертикальний прес (вторинна сировина)

ЗЕРНОСУШАРКА

Нашою компанією було створено зерносушарку на основі перевіреної зарубіжної технології. Використані якісні вітчизняні та зарубіжні комплектуючі. Наша зерносушарка міцна, надійна і дешевша за імпортні аналоги.

Зернові сушарки конвеєрного типу безперервної роботи подвійного потоку.
Ідеальний варіант для малих і великих господарств, насіннєвих заводів.
Підходить для сушки різних культур – соняшник, ріпак, кукурудза, люпин, соя, інші зернові.
Для зміни продуктів, призначених для сушіння, не потрібно спустошувати сушарку. Зернові партії можуть слідувати одна за одною. Ні втрат часу і втрат енергії.


ПОЖАРОБЕЗПЕЧНІСТЬ

Конвеєрні зерносушарки – найбільш пожежобезпечні серед інших типів сушарок.

Рекуперація тепла

Система рекуперації тепла, що заощаджує до 20% палива і входить у вартість зерносушарки. Можна встановити додаткове утеплення (опція).

Практичність

Можна сушити будь-яку культуру: кукурудзу, ріпак, соняшник, сою та ін. Без переналадок та встановлення будь-якого допоміжного обладнання.

універсальність

Можна сушити зерно «з поля».Сушіння неочищенного зерна з будь-яким ступенем забруднення.

Можливість налаштування чотирьох параметрів управління процесом сушіння:
швидкістю ланцюга,
товщиною шару продукту,
температурою сушки,
об'ємом повітря.

Етапи ЗАМОВЛЕННЯ


Заявка на сайті / дзвінок

Зв'яжіться з нами самостійно, або залиште заявку, щоб ми могли передзвонити вам.

Підбір зерносушильного обладнання

Менеджер компанії відповість на питання, що вас цікавлять, підбере зерносушарку під ваші цілі та бюджет, розрахує вартість доставки.

Підписання договору

Обмовляємо умови купівлі та підписуємо договір. Укладаємо офіційну угоду, де будуть описані всі умови співпраці.

Внесення передоплати та початок виробництва

Виготовлення обладнання починається після передоплати у розмірі 30%. Виробництво зерносушарки займає 20-40 днів.

Оплата всієї суми

Наш менеджер повідомить вас про готовність обладнання. Далі вам необхідно внести частину оплати, що залишилася.

Доставка Зерносушарки

Відправляємо обладнання перевіреними транспортними компаніями та несемо відповідальність за його збереження.

Монтаж та пусконалагодження обладнання

Коли зерносушку буде доставлено, фахівці компанії приїдуть на ваше господарство для безкоштовного монтажу та пусконалагодження зерносушарки. Після того, як наші інженери-технологизапустять, ви зможете розпочати роботу.

Техпідтримка та гарантія

Тепер можна приступати до сушіння зерна. Наші фахівці завжди на зв'язку та готові відовісти на будь-які ваші запитання. 

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИКІВ

Під час будівництва тваринних ферм важливо мати надійного постачальника для виготовлення та встановлення якісного обладнання.
Його можна розділити за наступними видами:
- обладнання для утримання (бокси, огорожа);
- обладнання для годування (бункери, годівниці);
- обладнання для напування;
- обладнання для видалення гною та ін.

Важливо використовувати якісне обладнання на всіх етапах роботи тваринницької ферми, що гарантує злагоджену робіт всього тваринницького комплексу.

Жатка

Ми спроектували та виготовили восьмикутну жатку і обладнання для організації збору кукурудзи. Жатка забезпечує високу швидкість скошування і безперервний збір врожаю. Вона дозволяє механізаторові комбайна рухатися в різних напрямках без зниження продуктивності збирального устаткування. 

МЛИН

Млин - машина або апарат для подрібнення сипучих матеріалів. Для повного циклу роботи з сипучими матеріалами необхідний комплекс обладнання для очистки зерна, мелення, просівання та транспортування. Усі механізми млина монтуються на спеціальній збірнії металевій станині в два поверхи, в результаті чого відпадає необхідність у будівництві спеціальної будівлі. Управління технологічним обладнанням млину може здійснюватися з пульта управління. Завдяки повній автоматизації і механізації технологічного процесу розмелювання зерна для обслуговування млинів не потрібно великої кількості працівників для виконання роботи.
Ми розробляємо обладнання та конструкції з металу для млинів різних видів: барабанні або гравітаційні; відцентрові; вібраційні; маятникові; струменеві, барабанні (кульові, стержневі), трубні, конусні, самоподрібнення, роликові (ролико-кільцеві, кульово-кільцеві, котково-чашкові, котково-дискові), ударно-відцентрові, жорнові.
Наші проектанти та інженери-конструктори мають чималий досвід у проектуванні та конструюванні обладнання та металевих конструнцій для повного цикру роботи млина.

Прес для вторинної сировини

Наші спеціалісти проектують, розробляють, виготовляють, встановлюють преси різного призначення: макулатури, картону, ПЕТ-пляшок, алюмінієвих банок та інших відходів виробництва.
На даний час основними споживачами пресів являються малі, средні приватні підприємства, заводи та фабрики, котрі стикаються з проблемою великих обсягів відходів виробництва та сміття.
Прес зменшує обсяг відходів як мінімум у 5 разів. Використання преса дозволяє заощаджувати на зберіганні та транспортуванні твердих побутових відходів та вторсировини, робить вивіз сміття більш дешевим.