Сільське господарство


Послуги

ЗЕРНОСУШАРКА

Зернові сушарки конвеєрного типу безперервної роботи подвійного потоку.
Ідеальний варіант для малих і великих господарств, насіннєвих заводів.
Підходить для сушки різних культур – соняшник, ріпак, кукурудза, люпин, соя, інше зернові.
Для зміни продуктів, призначених для сушіння, не потрібно спустошувати сушарку. Зернові партії можуть слідувати одна за одною. Ні втрат часу і втрат енергії.

Можливість налаштування чотирьох параметрів управління процесом сушіння:
швидкістю ланцюга,
товщиною шару продукту,
температурою сушки,
об'ємом повітря.

Ножі для сільськогосподарської техніки

Матеріал - сертифікована європейська сталь.
Для збільшення зносостійкості виробу наварюється наплавка та проводиться термічна обробка.
Лезо ножа гостре впродовж всього строку служби завдяки самозаточувальній системі обробки кромки.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИКІВ

Під час будівництва тваринних ферм важливо мати надійного постачальника для виготовлення та встановлення якісного обладнання.
Його можна розділити за наступними видами:
- обладнання для утримання (бокси, огорожа);
- обладнання для годування (бункери, годівниці);
- обладнання для напування;
- обладнання для видалення гною та ін.

Важливо використовувати якісне обладнання на всіх етапах роботи тваринницької ферми, що гарантує злагоджену робіт всього тваринницького комплексу.

Жатка

Ми спроектували та виготовили восьмикутну жатку і обладнання для організації збору кукурудзи. Жатка забезпечує високу швидкість скошування і безперервний збір врожаю. Вона дозволяє механізаторові комбайна рухатися в різних напрямках без зниження продуктивності збирального устаткування. 

МЛИН

Млин - машина або апарат для подрібнення сипучих матеріалів. Для повного циклу роботи з сипучими матеріалами необхідний комплекс обладнання для очистки зерна, мелення, просівання та транспортування. Усі механізми млина монтуються на спеціальній збірнії металевій станині в два поверхи, в результаті чого відпадає необхідність у будівництві спеціальної будівлі. Управління технологічним обладнанням млину може здійснюватися з пульта управління. Завдяки повній автоматизації і механізації технологічного процесу розмелювання зерна для обслуговування млинів не потрібно великої кількості працівників для виконання роботи.
Ми розробляємо обладнання та конструкції з металу для млинів різних видів: барабанні або гравітаційні; відцентрові; вібраційні; маятникові; струменеві, барабанні (кульові, стержневі), трубні, конусні, самоподрібнення, роликові (ролико-кільцеві, кульово-кільцеві, котково-чашкові, котково-дискові), ударно-відцентрові, жорнові.
Наші проектанти та інженери-конструктори мають чималий досвід у проектуванні та конструюванні обладнання та металевих конструнцій для повного цикру роботи млина.

Прес для вторинної сировини

Наші спеціалісти проектують, розробляють, виготовляють, встановлюють преси різного призначення: макулатури, картону, ПЕТ-пляшок, алюмінієвих банок та інших відходів виробництва.
На даний час основними споживачами пресів являються малі, средні приватні підприємства, заводи та фабрики, котрі стикаються з проблемою великих обсягів відходів виробництва та сміття.
Прес зменшує обсяг відходів як мінімум у 5 разів. Використання преса дозволяє заощаджувати на зберіганні та транспортуванні твердих побутових відходів та вторсировини, робить вивіз сміття більш дешевим.